ВИДЕО: Уникатна венчавка која вреди да се погледне

Погледнете ја оваа уникатна венчавка која за само неколку дена стана вистински Интернет хит. Програмерот Адам Бон и неговата сопруга Мишел Ченг испланирале венчавка со витези, нинџи и Ајронмен, Бетмен и уште многу други супер херои. 

10.12.2013 - 09:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега