ВИДЕО: Турунџиева не се пофали со паричката - вака ги почасти фановите за празниците

Сузана Турунџиева наместо да се пофали кај кого се паднала паричката, таа своите фанови ги почасти со песна.

Имено, Сузана имаше оригинална честитка за Божиќ. Имено, на својот „Фејсбук“ таа објави видео на кое ја свири и пее нејзината омилена песна, односно „Perfect“ од Ed Sheeran.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.01.2019 - 15:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега