ВИДЕО: Тројца полицајци итно префрлени во болница по протестите за „Монструм“

Еден полицаец е повреден откако протестите ексалираа во насилство. Нашиот репортер од терен јавува дека уште двајца други полициски службеници исто така се повредени и префрлени во болница

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2021 - 14:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега