Видео: Трамп му го чистеше првутот на Макрон - хит видео во светот

 

Доналд Трамп денеска во Белата куќа направи непто бизарно кое стана хит. Тој на францускиот претседател Емануел Макрон му го исчисти првутот.

 

 

 

24.04.2018 - 21:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега