ВИДЕО: Тоалетот затрупан со пелени - снимка од станот кој направи паника кај Скопјанка

Користени пелени се причината за евакуацијата на жителите на Аеродром во населбата Острово. настаната голема паника, реагираа полицијата, противпожарна екипа и Брза помош, а граѓаните 6 часа беа надвор од дома.

ТВ24 со ексклузивно видео од станот на стариците со пелените.

 

 

 

20.09.2018 - 11:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега