ВИДЕО: Тепачка поради вреќа брашно - маж и жена се степале пред супермаркет во Зеница

Во медиумите во Босна и Херцеговина кружи снимка настаната пред еден супермаркет во Зеница каде вчера маж и жена се степале поради вреќа брашно.

Како што пишува Аваз, се се одиграло во зеничката населба Мокушница каде вербалниот конфликт меѓу маж и жена прераснал во физичка пресметка.

Вработените во маркетот го снимиле целиот и нцидент, а видеото кружи на интернет и во медиумите. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.03.2020 - 12:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега