ВИДЕО: Татко ја изведе невестата на прв танц, а потоа замеша со колковите - стана хит

Откако младата сподели видео на својот Фејсбук профил, луѓето биле воодушевени и на неа и кажале дека нејзиниот татко бил права ѕвезда на венчавката и дека и го украл шоуто.

Ејми Милер и нејзиниот татко Ијан Ричардс ги изненадија сите со својот со своите танцувачки вештини.

 

 

 

21.09.2018 - 20:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега