ВИДЕО: Таа дефинитивно има талент

 

Видеото доаѓа од шоуто „Грузија има талент“

Оваа натпреварувачка дефинитивно е многу талентирана

 

 

 

25.12.2017 - 10:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа