ВИДЕО: Стравична снимка од Бијело Поле - не ни забележал кога девојката се нашла под неговите гуми

Стравична снимка од Бијело Поле се појави на социјалните мрежи, а на снимката се гледа како возач на автомобил со приколка гази девојка.

На снимката не се гледа дали возачот застанал за на девојката да ѝ пружи помош, или не ни забележал дека го соборил пешакот.

Се се одиграло пред 15 дена во градот на северот од Црна Гора.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.12.2019 - 17:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега