ВИДЕО: Страшна несреќа во Белград - автомобил се преврте на кров

Страшна несреќа се случила попладнево во Белград. Како што се гледа на снимката, автомобил се превртел на кров од силината на ударот.

Едно лице е тешко повредено и пренесено во Ургентниот центар, информираат српските медиуми.

Полицијата врши увид, а сообраќајот во тој дел од градот се одвива отежнато.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.08.2019 - 14:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега