ВИДЕО: Стави талог од кафе на фолија - го реши најголемиот проблем на летото

Сите уживаме во вкусот на кафето, но освен за пиење тоа може да се употреби и за нешто друго. Талогот од кафе помага да се ослободите од здодевните комарци, па затоа се што ви треба е парче фолија и кафе.

 

 

 

16.06.2017 - 22:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа