ВИДЕО: Стави ролна од тоалет хартија на миксер - доби нешто генијално

Стави ролна од тоалет хартија на миксер и доби нешто генијално. Ова е паметен трик кој сигурно ќе сакате да го научите. Со оглед на тоа дека намотувањето ни одзема доста долго време, ова е се што ви треба. Скратете си ги маките:

 

 
 

 

 

19.05.2017 - 10:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа