ВИДЕО: Статуа од Аркан и семејни фотографии - Цеца ја покажа внатрешноста на домот на своите родители

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео-снимка и покажа семејни фотографии. Таа денеска отишла кај своите родители во Житораѓе за да слават слава.

Во семејната куќа бил и нејзиниот татко, а таа му го честитала Свети Никола летен.

Имено, на видео снимката која ја објавила на Инстаграм, се гледаат семејните фотографии, како и статуа од Жељко Ражнатовиќ Аркан која на сите им западнала во око.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2020 - 19:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега