ВИДЕО: Стадо овци прошета на булевар во Аеродром

Стадо овци прошета на булевар „Киро Глигоров“ во Аеродром на крстосницата помеѓу хотелот Хилтон и црквата Свети Јован Крстител.

Видео од стадото е објавено на социјалните мрежи.

 

15.06.2021 - 20:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега