ВИДЕО: Српскиот пејач закитен со евра на настап падна во базен - нема кој не се веселеше на неговата музика

Радиша Трајковиќ Џани направил луда забава, кога се фатил за микрофнот  па закитен со 500 евра упаднал во базен и продолжил да пее.

Габријела Пејчев секој детаљ го споделила со фановите преку Инстаграм, па ги оставила без зборови.

Додека Џани пеел немало кој не се веселел, па и таа, среде снимање ги кренала рацете горе.

Пејачот танцувал покрај базенот, а цело па потоа и во вода, а цело време пеел од срце.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 21:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега