ВИДЕО: Српскиот пејач се разведе од 19. години помладата манекенка - Таа е бомба

Српскиот пејач Недељко Бајиќ Баја минатата година се разведе од сопругата Ивана, која беше помлада од него 19. години.

Тој ја запозна на снимањето на спот, а целата врска и брак ги чуваше во тајност.

Таа е убавица.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.03.2019 - 20:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега