ВИДЕО: Српскиот пејач падна од столче среде емисија

Пејачот Џеј Рамадановски доживеа невиден пех во емисија во живо откако падна од столчето.

Имено додека пејачот разговарал со водителот се лизнал од столчето и паднал на земја.

Водителот и камерманот веднаш се стрчаа на помош за да стане Џеј додека тој се уште не знаеше што точно му се случило.

Урнебесната видео снимка стана веднаш вирален хит на социјалните мрежи, погледнете.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.09.2019 - 15:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега