ВИДЕО: Србите обвинуваат за провокација на Евровизија

Србите обвинуваат за провокација на Евросонгот вчеравечер. Имено, српскиот Курир пишува дека претставничката на Албанија, Јонида, пред да излезе српската претставничка на сцената го покажала симболот на двоглавиот орел на сцената.

Сепак, српскиот Курир пишува, Невена мирно излегла на сцената, насмеана и покрај провокацијата.

 

 

Drustvene mreze@drustvenidrug
 
 

 

 
Pogledajte druge tweetove korisnika/ce Drustvene mreze

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.05.2019 - 15:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега