ВИДЕО: Спектакуларен дочек за Новак - дилириум во Мелбурн

Новак Ѓоковиќ извојува победа против Надал, а Србите го пречекаа со овации. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2019 - 14:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега