Видео со повеќе од 1 милион лајкови: Се допишувала со најпознатиот и најзгоден актер на светот, но помислила дека е лажен профил а потоа стигнала порака

Тиктокерката Нивијан Џејн објави видео кое за кратко време стана вирално и доби над 1.000.000 лајкови.

Имено, бидејќи во последно време љубовниот живот на актерот Бен Афлек е во центарот на вниманието, откако беа објавени фотографии на кои тој се дружи со неговата поранешна девојка Џнифер Лопез, која неодамна ја раскина свршувачката, многумина се интересираат за тоа што всушност е што му се случува.

Нивајн се најде во вентар на внимание објавувајќи видео во кое објасни како Бен Афлек покажал интерес за неа на апликација за запознавање и средби на познати познати личности , но брзо го избришала затоа што сметала дека профилот не е вистински и дека некој лажно се претставува.

- Се сеќавам кога Бен и јас започнавме да се допишуваме и на почетокот мислев дека некој лажно се претставува себеси под неговото име, па затоа решив да не го „следам“, рече ТикТокериката и додаде дека се изненадила кога Бен веднаш потоа и испрати видео на Инстаграм.

„Нивијан, зошто ме „избриша“? Јас сум! - рече Бен во краткото видео што и го испрати. Познато е дека Бен по разводот барал љубов на апликација за средби, но не е познато дали оваа ситуација се случила неодамна или пред тој да биде во врска со актерката Ана Де Армас, во која се вљуби по разводот и со која раскина пред неколку месеци.

@nivinejay

Sorry Ben ##raya ##benaffleck ##dating ##fyp

original sound - Amir Yass

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.05.2021 - 10:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега