ВИДЕО: Со кого Кели Брук се тушира?

Убавата Кели  постави на видео на Инстаграм како  се тушира  со кофа со вода заедно со една другарка. Погледнете ...

17.12.2013 - 16:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега