ВИДЕО: Снимка која ќе ги растажи и најсилните - Северина го предаде синот на Милан Поповиќ

Пејачката Северина Којиќ неодамна ја загуби битката околу старателството над својот син после пет годишна правна битка.

Малиот Александар според одлуката на судот во Загреб му беше доделен на Милан Поповиќ.

Пејачката по оваа одлука донесена неодамна имаше рок од 20 часа заедно со сопругот Игор Којиќ да го донесе синот на адресата каде го презема тимот на Милан Поповиќ.

Северина инаку откако ја слушна пресудата за која ќе поднесе и жалба останала во неверување и во солзи.

-Не знам што да ви кажам. Не го очекував ова поради тоа што е направен преседан во постапката, рече вчера Северина во изјава за српските медиуми.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.12.2019 - 13:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега