ВИДЕО: Славниот рапер со мотор удри во автомобил, па излета - Ерон Дејвис тешко повреден во сообраќајна несреќа

Ерон Дејвис (Багзи Малон) возел мотор кога според извори на странските медиуми, доживеал сообраќајна несреќа во која се здобил со тешки телесни повреди. Тој се залетал кон автомобилот, па паднал од моторот.

На интернет кружат фотографии на кои се гледа искршениот мотор и „човек кој со повреди лежи на земја“. Она што на сите им е познато е дека раперот го прекршил правилото за забрана за движење за време на пандемијата коронавирус.

Голем број негови колеги се огласиле на социјалните мрежи и му порачале дека се надеваат дека раперот ќе биде добро.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.03.2020 - 17:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега