ВИДЕО: Скрши јајце на -32 степени, но ова не го очекуваше - видеото стана вирално

Жител на Минесота, САД, каде има снежна бура, како и екстремна зима, на видео прикажува колку е силна оваа зима.

Скрши јајце на -32 степени, па се случи ова.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.02.2019 - 12:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега