Видео: Скандал на црногорската телевизија додека се коментираше Светското првенство

Репрезентацијата на Црна Гора не се избори за пласман во Светското првенство во Русија, но како и во секоја друга држава, интересот за Мундијалот е огромен, па затоа гледачите не можеле да не забележат нешто необично во студиото на националниот сервис каде се коментирале натпреварите, а тоа се пива.

 

 

 

21.06.2018 - 21:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега