ВИДЕО: Скали и мраз најлоша комбинација - погледнете

Снегот и мразот создаваат главоболки за сите. За жал, болниците се полнат со лица со скршеници. 

Погледнете ги овие падови уловени на камера.

 
 
11.01.2017 - 12:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа