ВИДЕО: Сјае луксузната вила на Дедиње - Јелена Карлеуша покажа како го украси својот нов дом

Јелена Карлеуша се пресели во вила на Дедиње, а сега покажа како ја украсила за новогодишните празници.

Пејачката прилично се потрудила околу декорацијата, па така целата куќа ја украсила со сијалички.

Напред има фигури од снешко и елен, кои исто така сјаат, а нема сомнение дека секој што ќе помине покрај нејзиниот дом ќе се воодушеви.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.12.2019 - 07:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега