ВИДЕО: Сите велеа дека е фотошоп - снимка покажува колку навистина ослабела Ана Николиќ

Со денови се шпекулира за изгледот на пејачката Ана Николиќ. Таа неодамна го посети Мароко од каде објави фотографии од егзотичните дестинации и им го покажа на сите сегашниот изглед. Исплива и видео снимка за која не знаела дека псотои.

Коментарите биле различни, некои велат дека е преслава, некои дека е преубава, додека некои рекле дека фотографиите се исфотошопирани.

Сепак, на снимката најдобро се гледа фигурата на Ана. Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

Dosli smo da snimamo spotove ... Valjda ?! @ananikolicofficial #ananikolic #marrakech #marocco

A post shared by Stevan Radivojevic (@stevansrules) on Jan 23, 2020 at 2:54pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.01.2020 - 14:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега