ВИДЕО: Сите се фатија за глава - српските пејачки се бакнуваа во уста среде емисија

Пејачките Милица Павловиќ и Кија Коцкар се бакнаа во уста по изведбата на своја песна, во шоуто на АМи Џи, а сите беа затечени, па и водителот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 19:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега