ВИДЕО: Сите големи акции на македонската полиција во 2013

Акција Студент 29.11.2013

Акција Отпад 27.11.2013

Акција Орион 22.11.2013

Акција Претседавач 09.10.2013

Полициска акција Диригент 3 - 20.09.2013

Полициска акција Шпион - 16.09.2013

Акција Решето 19.07.2013

Оперативна акција Милка - 12.07.2013

Оперативна обработка Винкор - 04.07.2013

Операција Филтер - 25.06.2013

Оперативна обработка Ликвидација - 28.05.2013

Оперативна акција Сити - 23.05.2013

Оператина обработка Агент - 18.04.2013

Акција Хераклеа - 21.02.2013

Акција Диригент - 09.01.2013

 

 

 

 

09.12.2013 - 14:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега