Видео: Сите го препознаваат по брадата - се избричи додека сопругата спиеше, следеше шок

Травис Херман е сопственик на фирма во Атланта, а долго време има брада и сите го препознаваат по екстремниот изглед.

Тој решил да ја изненади жената додека таа спиела, па кога се разбудила следел шок.

Вака е сосема нов човек.

 

 

 

 

16.05.2018 - 19:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега