ВИДЕО: Синот на пејачот Шабан Шаулиќ тргна за Германија каде загина неговиот татко - сопругата неутешна

Во домот на семејството Шаулиќ пристигнуваат голем број пријатели за да изјават сочувство на најблиските.

Неговиот син заминал за Германија, а пред неговиот дом се слуша плачот на неутешната сопруга на пејачот.

Шабан и Гоца имаа убав и складен брак во кој ги добија трите деца, ќерките Санела и Илда и синот Михајло.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 08:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега