ВИДЕО: Силно невреме во Хрватска - Град со големина на орев

2.000 громови, силен ветер и дожд во Хрватска.

Беснее силно невреме.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.03.2019 - 20:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега