ВИДЕО: Силно невреме пустошеше во Хрватска - Доаѓа и кон нас

Силно невреме со дожд, силен град, ветер и 2.000 громови пустошеше во Хрватска.

Видеата на социјалните мрежи се застрашувачки.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.03.2019 - 08:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега