ВИДЕО: Си играл со нервите на полицајците и станал вистински хит

Иако провоцирање на полицајците е доста лоша идеа и за жал често има фатални последици, еден луд дечко сепак се одлучил да си игра со нервите на локалните полицајци. Среќа што полицајците имаат добара смисол за хумор.

Погледнете зошто за кратко време ова видео стана хит на Ју Тјуб.

14.01.2014 - 16:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега