ВИДЕО: Што вели Баба Рада за шегите на нејзина сметка?

Баба Рада која стана популарна со своите билки и чаеви, деновиве стана актуелна и по шегите кои се пишуваат на социјалните мрежи за неа. Таа за екстра ексклузив вели дека вицевите не ја навредуваат, туку дека напротив ја прават радосна.

Борко Ристовски треба да пие чај од „Диви“ за да брани подобро. Стриптизеите треба да пијат чај од „шипка“. За депресија се пие чај од „ганџа“, се само дел од шегите, а еве како ги сфаќа популарната Баба Рада.

ВИДЕО: Екстраексклузив

21.01.2014 - 10:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега