ВИДЕО: Што се смееш носи ме да земам чизми - Босанец на лизгање стана хит

Босанец отиде на лизгалиште па стана хит во регионот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2019 - 21:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега