Видео: Шлепер излета од патот кај Росоман на невремето

Шлепер излета од патот меѓу Плетвар и Росоман на невремето. Автомотосојузот на Македонија препорачува внимателно возење, прилагодена брзина на движење и почитување на поставената сообраќајна сигнализација.

Извор: Макфакс

 

 

 

17.06.2018 - 19:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега