ВИДЕО: Шерифовиќ тајно ја снимаше Карлеуша - не можела да се изначуди

На снимање на емисијата „Ѕвездите на Гранд“, жирито, покрај макотрпната работа, одлучило да се забавува.

Меѓу нив постајно има кавги, а сега Марија Шерифовиќ открила момент кога се тече како подмачкано.

Имено, додека се снимала себеси, победничката на Евровизија забележала дека зад неа се случува нешто необично. Во кадар ѝ влетала колешката Јелена Карлеуша која заносно мешала на столче.

Шерифовиќ не одолеала слатко да се изнасмее.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2020 - 12:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега