ВИДЕО: Селма има неверојатно тело и не се срами да го покаже - сите ја гледаа додека танцуваше по градник

Пејачката Селма Бајрами беше во Мајами, а потоа се упати во Атланта, од каде објави неколку снимки од својата забава.

Во провокативна облека пејачката ги воодушеви мажите.

Пејачката која има 38 години отсекогап вежале за една од најатрактивните на естрадата, а сега покажа и дека умее неверојатно да танцува.

Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.04.2019 - 21:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега