Видео: Секси униформи за врелото лето - полицајки во провокативно издание привлекуваат туристи

Како што се приближува летото на Блискиот Исток, либанските полицајки покажале нова униформа и предизвикале прилично возбудување во земјата.

Либанските полицајки ја замениле својата униформа со нова, која се состои од црн шорц и црни маици. Тој потег е воведен со цел да се привлечат туристи во земјата.

На објавената снимка се гледаат полицајки како го регулираат сообраќајот.

 

 

 

22.06.2018 - 21:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега