ВИДЕО: Секоја девојка сонува за вакво запросување

Погледнете што и се случи на оваа навивачка на Чикаго Булс. Мора да се признае дека нејзиното момче имало навистина оригинална идеја

09.12.2013 - 14:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега