ВИДЕО: Се вклучи во живо со змија на рамото, а оддеднаш влекачот почна да напаѓа

Водителка на австралиска телевизија стана хит на интернет поради видео на кое зборува додека камера ја снима, а змијата и стои на рамо и напаѓа.

Русокосата водителка Сара Кот работела на прилог за безбеност во случај да сретнете змија, а продуцентот ставил змија а нејзиното рамо, па таа почнува да го напаѓа микропфонот на Сара, а таа преплашена почна да врескаи праша „што ако ме касне и мене:“

Сепак кога и кажаа дека снимаат, водителката се сконцентира и го кажа целиот текст, дека змиите повеќе се плашат од нас отколку ние од нив, баш како вистински професионалец.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.02.2020 - 09:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега