ВИДЕО: Се трудеше да го освои, но остана изненадена!

Оваа девојка се трудеше со играње да го придобие момчето, но за жал се покажа дека тој е зафатен.

14.01.2014 - 19:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега