ВИДЕО: Се соблече во боди, па предизвика „неред“ - српската пејачка никогаш посексипилна

Катарина Живковиќ никој не остави рамнодушен кога во златно боди покажа со што располага. Пејачката со клратка снимка на друштвените мрежи ги подигна сите на нозе. Никој не може да тргне поглед од неа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2019 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега