ВИДЕО: Се појави нова снимка од Карлеуша - гола во када вели „Те сакам"

Јелена Карлеуша само што се смири од порно скандалот кој го стресе нејзиното семејство, се појави ново видео, пренесува српскиот Курир.

Карлеуша на видеото гола во када со пена порачува „Те сакам" со мил глас.

Инаку, таа видеата рече дека се монтажа и дека сето ова го смета за голем удар врз семејството.

Вчера за прв пат се појави на снимањето на Гранд видно нерасположена со наочари на себе, постојано гледајќи во мобилен.

 

 

Embedded video


Drustvene mreze@drustvenidrug
 
 

ISPLIVAO NOVI SNIMAK! GOLA KARLEUŠA POSLALA VRANJEŠU PORUKU: Kada puna pene, a u prvom planu PEVAČICINE BUJNE GRUDI! (VIDEO 18+)

 
See Drustvene mreze's other Tweets

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2019 - 08:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега