Видео: Се маскирал и влегол во контејнер за да го преплаши губреџијата, но многу погрешил

 

Еден ѓубреџија доживеал неверојатен страв откако од корпата за отпадоци која требал да ја истресе, излегол човек. Имено, ѓубреџијата го носел отпадот Мидлсбруг, Англија, кога подлегнал на шегата на двајца пријатели.

Поледнете што се случувало:

 

 

 

 

 

12.10.2017 - 14:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа