ВИДЕО: Само Северина и „Супермен" можат да се појават вака

Откако го објави новиот албум, Северина го промовира ширум регионот, а српските медиуми пишуваат дека само таа и Супермен можат да облечат гаќи преку шорц.

Северина изненади со стајлингот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 17:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега