Видео: Сами средете го изгребаниот монитор или телефон

 

Сите ние сме внимателни со нашите уреди и се трудиме да не ги оштетиме. Сепак, незгоди се случуваат, а ова е начин да ги „замаскирате“ штетите.

Секако, може да ги однесете кај стручно лице да ги среди, но постои многу побрз и поевтин начин за тоа, а притоа е потребно само лабело или било која мрсна суптанца.

Погледнете ја постапката:

 

 

 

30.08.2017 - 14:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа