ВИДЕО: Сакал само да ги смени ќермидите, а под нив наишол на цело јато лилјаци

Животните често живеат во наша непосредна близина а ние често не го ни забележуваме тоа.
 
Така се случило и со овој човек, за кој не е наведено од каде, сакал да ги смени ќерамидите, а под нив наишол на јато лилјаци.
 
Погледнете: 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.09.2019 - 10:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега